cs

Historie, Spokojení zákazníci

Historie, Spokojení zákazníci

Historie

Rodinný penzion U Ski Areálu se nachází v srdci slezských Beskyd v obci Mosty u Jablunkova. Byl postaven během jednoho roku a otevřen na počátku roku 2006. Je pojmenovaný podle ski areálu, který se nachází v jeho blízkosti.

Hosté si nejvíc chválí jeho umístění v klidné lokalitě na louce u potoka. Předností penzionu je jeho neopakovatelná a útulná atmosféra, lidskost a pohoda. Za dobu své existence si získal řadu spokojených hostů, kteří se rádi vracejí, ale jak sami říkají, do penzionu „U Franka“.

Z naší kroniky:

Děkuji manželům Kohutovým za vstřícnost, ochotu, nádherné ubytování a pohostinnost. Cestuji po celé republice – beseduji se čtenáři, jsem spisovatelka - a bývám ubytována v různých zařízeních. Penzion manželů Kohutových získal jedničku hned s několika hvězdičkami. Je tu krásně, čisto a klid. Mnohokrát děkuji, ráda se sem zase vrátím. Jedna z mých knih se jmenuje. „ Není všem dnům konec“. Věřím, že stejně tomu bude i s mým návratem“ Věra Řeháčková, Brno.

Novinky

  • Spokojení zákazníci

    Děkujeme našim spokojeným zákazníkům z celého světa za jejich dlouholetou přízeň. Těšíme se na další společně strávené chvíle. Co o nás řekli, to si přečtěte na našem webu.

  • Nové webové stránky

    Připravili jsme pro Vás nové webové stránky s online rezervací a okamžitým potvrzením ubytování! Doufáme, že se Vám budou líbit.