cs

Firmy & skupiny

Firmy & skupiny

SKUPINOVÉ POBYTY PRO DĚTI - lyžarské kurzy, školy v přírodě

Nabízíme velmi klidné a bezpečné prostředí, jelikož penzion je umístěn daleko od hlavní silnice. Do Ski areálu je to 10 minut pěšky a v zimě, pokud je dost sněhu, děti můžou na lyžích sjet až k budově penzionu. Poloha penzionu z něj činí ideální místo i pro školy v přírodě. Všechny tipy na výlety a jak strávit u nás volný čas můžete najít v záložce „Sportovní vyžití“.

Děti se stravují v přízemní v jídelně a to formou plné penze. Podávána je kvalitní domácí strava na základě týdenního jídelníčku. Snídaně je formou švédských stolů. V místnosti je stále připravena nádoba s čajem.

Pro speciální diety – akceptujeme bezlepkovou a vegetariánskou, jídelníček může být upraven, musí se však hlásit předem.

Ceny za pobyt a stravování pro školy při obsazení celého penzionu, minimální počet nocí 4:

Novinky

  • Spokojení zákazníci

    Děkujeme našim spokojeným zákazníkům z celého světa za jejich dlouholetou přízeň. Těšíme se na další společně strávené chvíle. Co o nás řekli, to si přečtěte na našem webu.

  • Nové webové stránky

    Připravili jsme pro Vás nové webové stránky s online rezervací a okamžitým potvrzením ubytování! Doufáme, že se Vám budou líbit.